Míchání barev

Možná jste se rozhodli malovat a máte docela dokonalou představu jakou barvu do bytu zvolit, ale nevyhovuje vám žádná z prodávaných již hotových barev nebo si barvu sami nechcete míchat. Máte možnost si barvu nechat namíchat přímo prodejcem a to v některém z kolorovacích center. Kolorovací centrum najdete většinou již v každém obchodě s barvami (speciálce) či ve větším marketu.

Většinou zde máte na výběr z někokolika set až tisíce odstínů a je na Vás jaké barvy vyberete a jak je mezi sebou skombinujete. Žádné meze se nekladou. Jsou zde k dispozici vzorníky barev, či ukázky ve formě lístků se vzorkovnicemi viz např. Primalex, Dulux, a další.


Primalex Procolor

Primalex Procolor je tónovatelná barva, kterou vám dle vašeho výběru odstínu namíchá prodejce barev většinou na počkání.

Primalex Procolor je ve variantě otěruvzdorná barva, omyvatelná barva, ale také si můžete nechat namíchat barvu např. na fasádu, barvu na zárubně či na dveře ve stejném odstínu jakou chcete barvu na zeď, záleží jen na Vaší představě.